درباره

سامانه رزرواسیون سفیر118

سامانه رزرو هتل سفیر118 در سال 1396 توسط تیمی با سابقه و تجربه تخصصی در کار اجرایی گردشگری و هتلداری , با هدف انجام رزرو هتل های داخلی و خارجی و ارایه خدمات آنلاین گردشگری با رعایت حقوق مشتریان تاسیس شده است.

سامانه سفیر118 به صورت تخصصی نسبت به رزرو هتل و تور مشهد , رزرو هتل و مجری مستقیم تور کیش و رزرو هتل و تور استانبول فعالت مینماید و در تمامی ایام سال با ارایه کمترین نرخ ممکن و تضمین خدمات باعث ارایه خدماتی متمایز به مشتریان خود شده است . 

سامانه رزرو هتل سفیر118 در مشهد و تحت مجوز شرکت خدمات مسافرتی بوستان گشت در زمینه گردشگری شناخته شده است .

آنچه سایت رزرواسیون آنلاین هتل سفیر118 را متـمایز و برگزیده نموده است، نوآوری، دانش روز , احساس مسئولیت و مشتـری مداری کارمندان و همچنین تبیین استراتژی های کلان مناسب و درست از لحاظ زمان و مکان این مجموعه بوده است.

از فعالیتهای بارز سامانه رزرو هتل سفیر118 ، ارائه خدمات جامع و تسهیل یافته برای گروه ها و افرادی ست که تمایل به مسافرت به شهرهای مختلف ایران و رزرو هتل برای مسافرت های تجاری و تفریحی را دارند. 

سامانه رزرواسیون هتل سفیر118 با تمرکز بر نیازهای مشتریان ، با هدف ارتباط مفید برای بدست آوردن رضایت مندی کامل ایشان، خدماتی با کیفیت و متمایز را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.

این سامانه تحت مجوز شرکت خدمات مسافرتی بوستان گشت فعالیت مینماید.

گالری تصاویر

درباره ما بیشتر بدانید

این آیین هر ایرانی است که نیک پاس بدارد و نیک پاس داشته باشد.

با توجه به رشد تکنولوژی و بستر های آماده شده از فناوری اینترنت در زندگی هم میهنانمان برآن شدیم که کلیه فعالیتهای خود را به صورت آنلاین و در هر لحظه از زندگی مسافران در کوتاه ترین زمان ممکن به بهترین کیفیت ارایه دهیم . سپس با برنامه ریزی های مختلف و جمع آوری اطلاعات و ساعت ها همفکری سامانه فوق را در سال 1397 جهت ارایه خدماتی کامل و متمایز به شما سروران گرامی طراحی , برنامه نویسی و راه اندازی نمودیم . ما هستیم تا مشاور شما جهت کلیه سفرهای ایرانگردی و مسافرت های تجاری شما مسافرین گرامی با بهترین نرخ و بیشترین تخفیفات باشیم . مدیران این سامانه با دارا بودن تجربه 13ساله در هتل داری و گردشگری و آژانس های مسافرتی و تجربه اجرایی موثر در این صنعت جهت ارایه خدمات توسط این گروه میتواند بهترین سفرهای روزانه را برای شما عزیزان رقم زند . گستردگی خدمات و هتل ها , پایین ترین قیمت , امکان مقایسه اماکن اقامتی و تنوع آن ها و پاسخگویی 24 ساعته حتی در ایام تعطیل میتواند موثرترین علت موفقیت و همکاری ما با شما مسافرین گرامی باشد . امیدواریم بتوانیم با بهترین خدمات همسفر روزهای خوب شما باشیم.

ما به شما این قول را می دهیم که همچون سفیر، سفر کنید
اعضای سفیر 118

ما برای شما کار می کنیم

علیرضامقدم علم دشتی

مسعودخیابانی

علیرضازارع

مهدیگلپور

علیرضاحق دوست

مهرشادهنرمند